Jesteś tutaj

Aktualności

Członkowie konsorcjum realizowanego w Centrum NanoBioMedycznym UAM projektu badawczego Narodowego Centrum Nauki "M-ERA.NET", którego Kierownikiem po stronie polskiej jest prof. UAM dr hab. Mikołaj Lewandowski, spotkali się w dniach 24-25.10.2023 w Poznaniu w celu omówienia postępów w realizacji projektu i nakreśleniu dalszych planów badawczych.

czytaj więcej

W dniu 29 maja 2023, pracownicy CNBM, dr Patryk Florczak oraz dr inż. Roksana Markiewicz wraz z kadrą szkoły Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu zaprezentowali pokaz eksperymentów chemicznych oraz wykład „Pomiędzy matematyką i chemią. Interdyscyplinarność w naukach ścisłych”.

czytaj więcej

W Centrum NanoBioMedycznym realizowane będą kolejne trzy projekty finansowane przez Narodowe Centrum Nauki.

czytaj więcej

LABS EXPO 2023

16.05.2023

W dniach 26-27 kwietnia 2023, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Pierwsza edycja Targów Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych Labs Expo 2023, w których Centrum nanoBioMedyczne UAM było partnerem merytorycznym.

czytaj więcej

W dniu 5 kwietnia mieliśmy zaszczyt gościć w Centrum JMR UAM prof. dr hab. Bogumiłę Kaniewską, oraz prorektorów prof. dr hab. Michała Banaszaka, Prorektora ds. cyfryzacji i współpracy z gospodarką, oraz prof. dr hab. Przemysława Wojtaszka, Prorektora ds. projektów badawczych i doktorantów.

czytaj więcej

W Centrum NanoBioMedycznym realizowany będzie kolejny projekt finansowany przez Narodowe Centrum Nauki, PRELUDIUM BIS.

czytaj więcej

W dniu 18 marca 2023 w Centrum NanoBioMedycznym gościliśmy 25 prorektorów 25 uczelni partnerskich w Ukrainie.

czytaj więcej

W Centrum NanoBioMedycznym realizowane będą kolejne projekty finansowane przez Narodowe Centrum Nauki:

czytaj więcej

Stypendia START FNP

30.05.2022

Z radością informujemy, że Dr Jagoda Litowczenko-Cybulska otrzymałą stypendium START finansowane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Nagroda ta przyznawana jest dla najlepszych młodych Naukowców w Polsce. Dodatkowo, składamy gratulacje naszemu pracownikowi, dr inż. Arturowi Jędrzakowi, który otrzymał stypendium START w ramach projektu składanego z Politechniki Poznańskiej.

czytaj więcej

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że 15 marca 2022 roku zmarł prof. dr hab. Stefan Jurga, Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w latach 1996 - 2002 oraz podsekretarz i sekretarz stanu w Ministerstwach Edukacji i Nauki oraz Nauki i Szkolnictwa Wyższego w latach 2005-2007.

czytaj więcej

Kontakt | Baza kontaktów | RSS | Login
© 2023 CENTRUM NANOBIOMEDYCZNE UAM | ul. Wszechnicy Piastowskiej 3, PL 61614 Poznań, Poland | tel.+48 61 829 67 04.

Developed by drupalninja.pl