Uniwersytet w czasach pandemii – nauka, dydaktyka, administracja

17.11.2022
W imieniu Komitetu Organizacyjnego, serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Uniwersytet w czasach pandemii – nauka, dydaktyka, administracja”. Konferencja odbędzie się 09.12.2022 (piątek) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i będzie miała formułę hybrydową.

Wydarzenie jest kontynuacją projektu zainicjowanego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w 2020 r., który był odpowiedzią na zaistniałą sytuację naukowo-dydaktyczną oraz społeczno-gospodarczą związaną z pandemią COVID-19. Tegoroczna edycja konferencji poświęcona będzie tematyce wymiany doświadczeń w zakresie nowych obszarów badawczych związanych z pandemią, podsumowania efektów zmian organizacyjnych w dydaktyce oraz zmian w funkcjonowaniu administracji i społeczeństwa w okresach zaostrzeń pandemicznych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www konferencji: