Jesteś tutaj

Aktualności

W Centrum NanoBioMedycznym realizowane będą kolejne projekty finansowane przez Narodowe Centrum Nauki:

czytaj więcej

Stypendia START FNP

30.05.2022

Z radością informujemy, że Dr Jagoda Litowczenko-Cybulska otrzymałą stypendium START finansowane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Nagroda ta przyznawana jest dla najlepszych młodych Naukowców w Polsce. Dodatkowo, składamy gratulacje naszemu pracownikowi, dr inż. Arturowi Jędrzakowi, który otrzymał stypendium START w ramach projektu składanego z Politechniki Poznańskiej.

czytaj więcej

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że 15 marca 2022 roku zmarł prof. dr hab. Stefan Jurga, Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w latach 1996 - 2002 oraz podsekretarz i sekretarz stanu w Ministerstwach Edukacji i Nauki oraz Nauki i Szkolnictwa Wyższego w latach 2005-2007.

czytaj więcej

NanoTech Poland to coroczne wydarzenie, które swoja tematyką obejmuje najnowsze aspekty nanotechnologii i nanonauki w fizyce, chemii, biologii, medycynie i innych dziedzinach. Konferencja organizowana jest od 2011 roku przez Centrum NanoBioMedyczne Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

czytaj więcej

Porozmawiajmy o fizykochemii powierzchni!

czytaj więcej

W Centrum NanoBioMedycznym realizowane będą kolejne nowe projekty naukowe.

czytaj więcej

Jest mi bardzo miło Państwa poinformować, że Pani dr Jagoda Litowczenko-Cybulska otrzymała grant Marii Skłodowskiej-Curie European Individual Fellowship na realizację projektu STEMCEDIF w Barcelonie.

czytaj więcej

W dniu 23.07.2020 Rada Dyscypliny Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH podjęła uchwałę o nadaniu dr. Radosławowi Mrówczyńskiemu stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria biomedyczna.

czytaj więcej

Celem projektu pt. „Zaawansowane platformy hybrydowe MxOy/biopolimer do biosensorów enzymatycznych. Projektowanie, charakterystyka i zastosowanie” jest wytworzenie nowatorskiej gamy elektrochemicznych biosensorów na bazie innowacyjnych platform hybrydowych typu tlenek metalu przejściowego-biopolimer (MxOy-biopolimer)

czytaj więcej

Kontakt | Baza kontaktów | RSS | Login
© 2022 CENTRUM NANOBIOMEDYCZNE UAM | ul. Wszechnicy Piastowskiej 3, PL 61614 Poznań, Poland | tel.+48 61 829 67 04.

Developed by drupalninja.pl