NANO KONFERENCJA 2015

12.02.2015

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w niezwykle interesującym klastrze konferencyjnym dla branży nanotechnologii, który za sprawą dwóch prestiżowych wydarzeń odbędzie się w ostatnim tygodniu czerwca br. w Poznaniu.

7 Krajowa Konferencja Nanotechnologii odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Za organizację merytoryczną wydarzenia, w którym swój udział  zapowiedziało już ponad 300 uczestników z całej Polski, odpowiada Centrum NanoBioMedyczne Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniub, którego dyrektorem jest prof. dr hab Stefan Jurga.

Konferencję Nanotechnologii poprzedzi 7th International Conference on Scanning Probe Spectroscopy and Related Methods SPS’15, która odbędzie się w dniach 21-24 czerwca 2015 r.

Konferencje są realizowane niezależnie od siebie. Udział w obydwu daje wystawcom unikalną możliwość dotarcia z ofertą do blisko 500 profesjonalnych odbiorców w jednym miejscu i czasie. Uczestnicy uzyskają z kolei możliwość uczestnictwa w dwóch branżowych konferencjach oraz towarzyszących im wystawach sprzętu i oprogramowania dla jednostek naukowych i badawczo-rozwojowych.


Patronatu 7KKN udzielił Prof. dr hab. inż. Krzysztof Jan Kurzydłowski, Dyrektor NCBR.


WYKŁADOWCY


AGENDA 7 KRAKOWEJ NANO KONFERENCJI

KOMITET NAUKOWY KONFERENCJI
 

Kontakt | Baza kontaktów | RSS | Login
© 2020 CENTRUM NANOBIOMEDYCZNE UAM | ul. Wszechnicy Piastowskiej 3, PL 61614 Poznań, Poland | tel.+48 61 829 67 04.