Kolejna książka dla upamiętnienia setnej rocznicy powstania Uniwersytetu Poznańskiego - When Art Meets Science

09.01.2019 16:19
Książka została przygotowana przez pracowników Centrum NanoBioMedycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu dla uczczenia setnej rocznicy powstania Uniwersytetu Poznańskiego.

W tej książce prezentujemy naszą artystyczną interpretację zdjęć opublikowanych w naszej darmowej książce internetowej "Microstructures - photo album". Prezentujemy kolorowe zdjęcia zaawansowanych nano i mikro-materiałów przygotowanych w naszym Centrum, uchwyconych dzięki najnowocześniejszym i innowacyjnym technikom mikroskopowym: skaningowej i transmisyjnej mikroskopii elektronowej, skaningowej mikroskopii jonowej. Łącząc naukę i sztukę w kreatywny sposób, staramy się przyciągnąć uwagę młodych odbiorców i ostatecznie zachęcić ich do obrania drogi naukowej w ich przyszłej karierze.

BOOK (in highest quality) DOWNLOAD